.php> Strandcross Vlissingen

 

De strandcross wordt georganiseerd door Motor Sport Vereniging de Uitlaat te Vlissingen

24MX

Abco Motors

AOC

Ambiance & Deurtotaal

Arentis

Autobedrijf Cieraad

Autobedrijf G. Poppe

Autoservice J. Poppe

Autobedrijf Kluyfhout

Autobedrijf Menheere

Autobedrijf P. de Hamer

Autobedrijf Schout

Autodemontage Franken

Autotaalglas

Bandoeng Indisch Restaurant

Boeketterie

Boels Verhuur

Brasserie BLVD

Cafe 't Archief

Camping Olmenveld

Chaletpark Olmenduin

De Ridder Montage

De Vlieger heftrucks

Dekker Plaagdier bestrijding

Dijkwel Auto Shopping Centre

Dynojet Testcentrum

Frietboetiek Bt'je anders

Frietkar Zeeland

Galvin

Garage van Halst

GJV Car Export

Harrie Verkaik Sportprijzen

Henk van Hout auto's

Hoondert staalbouw

Huiskes metaalhandel

Husqvarna motorcycles

Janse Geveltechniek

Johns bandenshop

Kraanmachinisten Borssele

 

 

 

Deelnemers 250cc

#NaamWoonplaatsMerkTransponder
1Rob VinkWarmondHonda0129198
3Dani GomesNieuw-VennepSuzuki7503958
4Lowie SoensZwevegem KTM 2171883
7Bjorn BergwerffStrijenKawasakiDe dag zelf
8Joshua van DoornMiddelburgYamaha4274529
9Thomas VriendsRijsbergenKTM5418603
10Ton VermeulenHelmondKawasaki9066064
11Peter RoumansSteinSuzuki
12Kevin KotteHunselYamaha 2762838
13Marco de JongZoetermeer Honda6808549
14Luc VerboomArnemuidenHusqvarna8512230
17Gertjan vorstenbosch Gewande Yamaha 3427726
18Kevin CustersNijmegen KTM
19Kevin RongenPanningenKawasaki4982431
21Robbin van HasselRosmalenKTM7942642
22Martin Hennesen Geldern D KTM9720930
27Pim SmedtsHelmondSuzuki1734679
31Ron GulikersElslooHonda
36Roy DeurwaarderRitthemHusqvarna9368088
37Karin van DijkHelmondSuzuki0167214
38Mike DondersOssYamaha4989274
40Jasper de VisserDomburgHusqvarna9765422
42Bas de BruinAmersfoortYamaha3347431
44Ruud PijperWanssumKTM15937315
45Ivan VerripsTielHusqvarna3305878
47Timo DhanisTerneuzenKTM9028230
53Peter MaranusAagtekerkeKTM7692690
54Sjoerd Van Der SteltNumansdorpSuzuki7920770
58Yoel SchobbenVeenendaalYamaha4001098
60Dave de RooijGoudaKTM9197353
69Richard GeschiereAagtekerkeSuzuki7266563
71Janick GeschiereNisseYamaha6555989
73De Ryck Bjorn Burst (B)Yamaha2292888
74Starsky vd BurgtOssSuzuki8108135
78Pieter WulffraatRotterdamSuzuki4351492
81Hans FijnHattemerbroekSuzuki3281184
83Stephan OkenBleiswijkHusqvarna 4548135
86Danny VermeulenKlundertKTM6232489
87Mike den HollanderKlundertKawasaki3483969
88Merel ZuidhofHoedekenskerkeKTM 9398681
93Ian HoekmanWemeldinge KTM8323192
98Marc Pepels Echt Suzuki
99Geert jan VereijkenLieshoutHonda1561737
110Brian VermeulenKlundertKTM5427712
111NielsOssKawasaki8843273
117Ryan de JongOude TongeYamaha8210178
124Jeremy van de GoorVlissingen KTM9476513
127JarnoOpperdoesYamaha5411582
128Randy SpitsEindhoven KTM4721825
132Gary SchepersSliedrechtHusqvarna4492360
141Rutger de RijckeTerneuzenKTM 4136181
142Bryan van KampenVeenendaalYamaha5179764
155Robin de Jonge’s Heer AbtskerkeYamaha4384925
157Quinten TheunisSt WillebrordKTM3461237
167Vincent VisserBrielleKTM9725755
172Jayden HoekOost-SouburgYamaha5594911
177Gertjan de RuiterEdeKTM0025278
178Mitchell XhofleerEerselGasGas8669068
181Gils Verniers De PinteKTM6193880
182Kevin Rebergen VeenendaalYamaha6574559
183John Wevers DelftYamaha 8094603
185Veron JansenVlissingenYamaha8024748
186Johan PaquesBalkSuzuki3505116
187Corne ZuidhofHoedekenskerkeKTM6407306
188Mark van KeulenBathmen KTM8447900
190Edwin Van BaelenLommelYamaha3849255
191Wesley LoddersKlundertHonda 5963810
193Kimberley braamZutphenYamaha7768177
199Micha JansenVlissingenHusqvarna7430108
219Michael LeusinkWezepHonda7257857
241Tom BrouwerWestkapelleYamaha 8547768
242Bas DaalhuizenAagtekerkeSuzuki0643855
263Luc RaijmakersSomerenYamaha3594118
300Milan CuitenHeezeKTM 1780045
312Wesley HottingEdeKTM
322Ricardo Abrahams AstenYamaha 7394310
338Remco KetelsHaarsteegKTM 3547052
381Artur OrchowskiHamontSuzuki7668321
426Tommy de BruijnOverloonKawasaki6734848
531Marcel JuhlkeGeldern, DYamaha1313251
669Lennard de KamBiggekerke Alta 7720863
711Robert LammersSchijndelKTM0844322
777Mitchel KroonWezepHonda9150035
828Sander de haasEerselKTM4787383
833Ivor VerbruggenBoxtel6943687
838Rowan de WeertHoogerheideKTM2601265
841Willem HoningsMechelenKTM8865515
910Erik PijlsMechelenYamaha3766384
911Auke van Steenbergens Heer-Hendrikskinderen Kawasaki4198555
913Mark JacobsZierikzeeKTM9883668
964Ralph HubersMiddelaarYamaha9635134


 

De strandcross wordt georganiseerd door Motor Sport Vereniging de Uitlaat te Vlissingen

Kuzee autologistiek

Laboro et Emergo

Levy's Eventcatering

Logus bouwcenter

Zeeuwse Orthopeden

Martin Stroo Printing Oost-Souburg

Media 58

Meizon

Melis Frituur

Melis Kraanverhuur

Metaalhandel van der Meer

Motor 2000

Motorcross Aad

MX Discount

MX Zeeland

Mystique

Ovaa Motors

Paardekam Suspension

Paneelbouw Middelburg

Paree Electro Telecom

Profile Tyrecenter

Provincie Zeeland

Red Bull

Rijkse Accountants

Rijschool Actief

Rijwielhandel Boone

Riooltechniek Zeeland

Sagro

Steijn Afbouw

Stockman verhuur

Strandhuisjes verhuur Jobse

Strandpaviljoen Panta Rhei

Technical Solutions Company

Van Daalen natuursteen

Van den Bosse timmerwerken

Van Tatenhove Sloopwerken

Van de Ven metaalhandel

Van Doorn Horeca

Vakantieboerderij Camping Jobse

Van Kempen Fun on Wheels

Ven's motorsport

Vervaet - John Deere

Voordeligste Winkel

Witte Autoschade

Wondergem timmerfabriek

Yellow MX

Zeebaars vishandel

 

<.php>